Zostaw nam swój email i numer Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz email
Wpisz numer telefonu

LAKE HILL Resort & SPA

to kompleks apart hotelowy, który zlokalizowany jest bezpośrednio u podnóża Karpacza, nad brzegiem malowniczego zalewu Sosnówka. Z okien większości apartamentów roztacza się widok na przepiękną panoramę wody oraz prawie wszystkie szczyty Karkonoszy, od Śnieżki po Szrenicę.

Obiekt budowany jest w standardzie ****+ i składać będzie się ze 173 nowoczesnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych w najwyższym standardzie. Wśród elementów aranżacji znajdą się takie marki jak Villeroy & Boch, Vado, czy podłogi amerykańskiej firmy MOHAWK. Apartamenty rozmieszczone są w dwóch, połączonych ze sobą budynkach posiadających windy. Tak zaprojektowany układ pozwala na łatwą i wygodną komunikację pomiędzy pokojami a bogatą infrastrukturą hotelową, niezależnie od pory roku i pogody.

Inwestycja powstaje w modelu condo hotelu, oferuje apartamenty 1, 2 i 3 pokojowe, każdy z nich posiadać będzie klimatyzację oraz indywidualny balkon lub taras.

Inwestor

Inwestorem Lake Hill Resort & SPA jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku i w Małopolsce. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Artur Kozieja i jego rodzina zarządzają grupą Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, a obecnie posiada trzy hotele na Dolnym Śląsku oraz jeden w Krakowie.

Co nas wyróżnia?!

 • wysokiej klasy wykończenie i wyposażenie
 • dwa połączone ze sobą budynki
 • 173 przestronne, klimatyzowane apartamenty
 • SPA zarządzane przez jedną z największych firm kosmetycznych w Polsce – klinikę La Perla
 • baseny wewnętrzne, jacuzzi, z widokiem na panoramę Karkonoszy
 • basen zewnętrzny, podgrzewany z widokiem na góry i wodę
 • restauracja i wine bar z tarasami widokowymi
 • siłowania, fitness, bawialnia, narciarnia i rowerownia, plac zabaw i wiele innych
 • doświadczony deweloper i operator obiektu
8 % Stopa
zwrotu
10 lat Umowa najmu
z operatorem
3 mln Turystów
odwiedzających
karkonosze
30 lat Doświadczenia
operatora
173 Apartamentów

Infrastruktura obiektu

W obiekcie znajdować się będzie bogata infrastruktura: podgrzewany basen zewnętrzny, basen wewnętrzny z wannami jacuzzi, fitness, wine bar, restauracja oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne. Zimą, osoby odwiedzające hotel będą mogły korzystać z narciarni, latem zaś z rowerowni, gdzie przechowają bezpiecznie swój sprzęt sportowy. Najmłodsi goście znajdą wiele zabawy i rozrywki w specjalnie przygotowanej bawialni, pod okiem animatorów.

Profesjonalne usługi Wellness & SPA świadczyć będzie jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce – klinika La Perla

Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę, rozbudzi kubki smakowe, serwując specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Świeże ryby z okolicznych stawów oraz ekologiczne produkty, dostarczane od pobliskich rolników, będą wyróżniać to miejsce spośród innych.

basen

Basen wewnętrzny,
zewnętrzny i jacuzzi

Strefa media Spa

Strefa
media&Spa

Fitness

Fitness

Sala konferencyjna

Sala
konferencyjna

Restauracja i bar

Restauracja
i bar

Taras widokowy

Taras
widokowy

Strefa kids fun

Strefa
kids fun

Galeria zdjęć

Model biznesowy

Lake Hill Resort & SPA to hotel apartamentowy, który powstaje w modelu condo. Oznacza to, że każdy z apartamentów zostaje formalnie wydzielony, jako indywidualny lokal usługowy. Zakup apartamentu condo jest idealnym sposobem inwestowania w nieruchomości, dla osób poszukujących niemal bezobsługowej lokaty kapitału, z jednoczesną możliwością wypoczynku. W naszym modelu aparthotelowym, Operator przejmuje na siebie całość obowiązków związanych z zarządzaniem lokalem, kosztami eksploatacyjnymi oraz poszukiwaniem klientów. Właściciel lokalu, każdego miesiąca otrzymuje płatność w stałej wysokości, corocznie indeksowaną o inflację.

Gość odwiedzający obiekt nie odczuwa najmniejszej różnicy, ponieważ kompleks działa jako całość oferując wszystkie usługi dostępne w standardowym hotelu.

Na czym to polega?!

 • Kupujesz jeden z apartamentów w Lake Hill Resort & Spa
 • Zawierasz z nami umowę najmu na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 10 lat
 • Przez cały okres umowy masz zagwarantowany zysk w wysokości 8% w skali roku, wypłacany co miesiąc
 • Masz możliwość pobytu właścicielskiego
 • Nie martwisz się o najemców, ani koszty eksploatacyjne
 • Każdy lokal jest wykończony, wyposażony i posiada własną księgę wieczystą
 • Zyskujesz podwójnie – na najmie oraz potencjale wzrostu wartości nieruchomości

Kalkulator zysku Sprawdź ile z nami zarobisz

Cena netto 319 851,98 PLN
Zarabiasz rocznie 21 988,20 PLN netto
Zarabiasz miesięcznie 1 832,35 PLN netto

Lokalizacja

Lake Hill Resort & SPA powstaje u podnóża Karpacza, bezpośrednio nad brzegiem malowniczego zalewu Sosnówka. Idealna lokalizacja powala z jednej strony wyciszyć się i odetchnąć od zgiełku miasta a z drugiej, w ciągu kilku minut, dostać się do najważniejszych atrakcji Karkonoszy – wyciągów narciarskich, tras rowerowych, ścieżek spacerowych, czy basenów termalnych. Okolica gwarantuje wiele rozrywek dla wielbicieli wszystkich rodzajów sportów. Ta unikatowa lokalizacja, pozwala każdego wieczoru, obserwować romantyczne zachody słońca, odbijającego się w tafli wody i nieśpiesznie chowającego się za górami.

Usytuowanie hotelu oraz bogata infrastruktura, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości indywidualnych oraz biznesowych, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia opłacalności i bezpieczeństwa inwestycji w apartament hotelowy.

Atrakcje okolicy

140ha

Jezioro
Sosnówka

285

wyciągów narciarskich
w polse i czechach

210km

tras narciarskich
w polsce i czechach

22

zamki i pałace

2

wodospady

19

szlaków
turystycznych