Lake Hill Resort & Spa, Sosnówka
Wyjazdy integracyjne i firmowe w Lake Hill Resort & Spa w 2021 roku
Przyjazd
Wyjazd

Wyjazdy integracyjne i firmowe w Lake Hill Resort & Spa w 2021 roku

25 czerwca 2021

Zbliżające się miesiące letnie to czas oddechu i relaksu. Dzięki szeroko zakrojonej akcji szczepień oraz stopniowemu znoszeniu obostrzeń i odmrażaniu gospodarki w Lake Hill Resort & Spa znów możemy przyjmować firmy i gościć pracowników na wyjazdach integracyjnych. Oto kilka propozycji gier, zabaw i atrakcji, które z powodzeniem można zorganizować w naszej przestrzeni.

Integracja w plenerze

Lake Hill Resort & Spa położony jest nad malowniczym Zalewem Sosnówka z przepięknym widokiem na Karkonosze i ich najwyższe szczyty. Dzięki takiemu usytuowaniu i rozległym terenom zielonym wokół naszego Hotelu, przed organizatorami wyjazdu integracyjnego otwiera się wachlarz możliwości. Oto kilka z nich:

  • Gra terenowa - okoliczne szlaki turystyczne, lasy, a nawet wieś Sosnówka mogą być miejscem wspaniałej i wyjątkowej przygody w gronie uczestników wyjazdu firmowego. W ramach tej niezwykłej i integrującej gry zespoły stają przed wyzwaniami polegającymi na wykonywaniu kolejnych zadań i rozwiązywaniu zagadek napotkanych na trasie zabawy. Aby sprostać każdemu wyzwaniu konieczne jest zgranie i komunikacja!

  • Olimpiada firmowa - świetna zabawa połączona ze zdrową rywalizacją na powietrzu. Uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności w kilkunastu nietypowych konkurencjach sportowych z przymrużeniem oka! Proponowane konkurencje to: Angry Birds, mega sumo, przeciąganie liny, hokej czarownic, mega jenga, twister, bubble football, foot dart, wyścig na wieloosobowych nartach czy alkogoglach i wiele, wiele innych! Świetna zabawa gwarantowana.

  • Eventy CSR - aktywności firmowe łączące przyjemne z pożytecznym. Możemy zaprosić uczestników wyjazdu integracyjnego do zabawy, podczas której ich zadaniem będzie np. zbudowanie budy dla piesków, która następnie zostaną przekazane do jednego z dolnośląskich schronisk dla zwierząt.

  • Piknik - a gdyby tak zebrać kilkanaście różnych atrakcji, dodać do tego scenę i występ gwiazdy muzycznej lub kabaretu, a czas wolny uprzyjemnić strefą gastro i chillout zone? Nic prostszego! Na terenie zielonym przylegającym do Lake Hill Resort & Spa z powodzeniem zorganizują Państwo niezapomniany Piknik Firmowy!

Integracja wewnątrz

Lake Hill Resort & Spa to także świetnie zorganizowane przestrzenie do firmowych aktywności indoor. Hala Eventowa o powierzchni 500 metrów kwadratowych z przepięknym widokiem na Zalew nie tylko służy jako koło ratunkowe dla eventów plenerowych w razie niepogody, ale także daje możliwość organizacji gier integracyjnych. Możemy dla Państwa zrealizować:

  • Quizy i teleturnieje – najpopularniejsze telewizyjne rozgrywki w firmowej odsłonie! Przyda się słuch muzyczny, wiedza ogólna, poczucie humoru i stalowe nerwy.

  • Maszyna Goldberga – swoiste perpetuum mobile – machineria stworzona przez kilkanaście grup, która raz puszczona w ruch zatrzymuje się dopiero na końcu!

  • Wszelkiego rodzaju warsztaty - kulinarne, beauty czy improwizacji kabaretowej.

Dodatkowo dla mniejszych grup istnieje możliwość wykorzystania naszych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić od 30 do 130 osób.

Wymienione przez nas propozycje to tylko część tego, co mogą Państwo zrealizować w ramach swojego wyjazdu integracyjnego. Aby przekonać się o pełni naszych możliwości, zapraszamy do współpracy z zaprzyjaźnioną agencją eventową z Wrocławia - Argentum Event / https://www.argentum-event.pl/.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij