Lake Hill Resort & Spa, Sosnówka
, Sosnówka
Przyjazd
Wyjazd

Nasza kuchnia

Klasę Hotelu warto sprawdzić także od kuchni, rozkoszując się wyrafinowanymi potrawami i nietuzinkowymi trunkami serwowanymi w naszej wyjątkowej restauracji – z przepięknym panoramicznym widokiem na taflę Zalewu Sosnówka.

Kompozytor smaków

Autorem niezwykłych kompozycji menu naszej restauracji jest wielokrotnie nagradzany, młody, ambitny i odważny Szef Kuchni – Jarosław Kin. Jego niebanalne i odkrywcze propozycje dań kuchni międzynarodowej i regionalnej powstają zgodnie z filozofią slow food, na bazie produktów dostarczanych przez rolników z regionu.

Menu z klasą

W restauracji Lake Hill będą mogli Państwo rozkoszować się wyrafinowanymi daniami tworzonymi w oparciu o autorskie receptury Szefa Kuchni.

Nowe odsłony znanych smaków, ekologiczne produkty oraz świeże ryby z okolicznych stawów to tylko kilka powodów, by skosztować wyjątkowych potraw, jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Ich smak podkreślą najwyższej klasy trunki, z których słynie nasza restauracja.

Oferty specjalne

Boże Narodzenie w Lake Hill Resort & SPA
od 3 184 /pobyt
od 3 184 /pobyt

Boże Narodzenie 2019 w Lake Hill Resort & SPA. Oferta Obowiązuje w terminie 22.12 - 27.12.2019

Szczegóły oferty

Boże Narodzenie w Lake Hill Resort & SPA

Cena dnia - oferta elastyczna
od 399 /noc
od 399 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.

Szczegóły oferty

Cena dnia - oferta elastyczna

Zobacz wszystkie oferty

Tyrolska 2 G
58-564 Sosnówka, PL

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij