Lake Hill Resort & Spa, Sosnówka
Chwila relaksu w Karkonoszach | Lake Hill Apartments
Przyjazd
Wyjazd

Chwila relaksu w Karkonoszach | Lake Hill Apartments

06 września 2021

Odpoczynek to podstawa, dlatego koniecznie wybierz się w Karkonosze,

by móc podziwiać piękno tutejszych terenów.

Odkryj malownicze widoki, ciekawe miejsca i zabytki,

które kryją się niedaleko Lake Hill Apartments. 

Zastanawiasz się, co można porabiać w Karkonoszach?

Oto kilka naszych propozycji na aktywne spędzenie wolnego czasu:

 

Ruiny Zamku Księcia Henryka

Możesz niekiedy nawet zobaczyć je z okien naszych apartamentów, ponieważ znajdują się bardzo blisko. W zasadzie do Zamku prowadzą dwie ścieżki: jedna bardziej płaska i typowo spacerowa, a druga stroma i przeznaczona dla aktywnych sportowo.

Panoramiczne widoki na Karkonosze zapierają dech w piersiach wszystkim odwiedzającym, a walory tego miejsca docenił właściciel majątku w Staniszowie, który w 1806 roku utworzył punkt widokowy na samym szczycie.

Bilety wstępu do Zamku Księcia Henryka są dostępne również w naszej Recepcji.

 

Schronisko PTTK "Samotnia"

Jedno z najstarszych schronisk w Polsce znajdujące się nad Małym Stawem, a prowadzące na najwyższy szczyt w Karkonoszach - Śnieżkę (1602 m n.p.m.).

Można dotrzeć tam dzięki niebieskiemu szlakowi, który zaczyna się przy Świątyni Wang w Karpaczu, a zejść można również od strony Strzechy Akademickiej.

Znajdziesz tam zarówno nocleg, jak i smaczne jedzenie oraz ściankę wspinaczkową. Będzie to idealny przystanek podczas zdobywania korony Karkonoszy!

 

Kaplica św. Anny przy Dobrym Źródle w Sosnówce

To miejsce magiczne, nie tylko ze względu na wspaniałe widoki, ale również historię kaplicy i Dobrego Źródła.

Jak mówią legendy, każda osoba, która nabierze wody w usta i okrąży kaplicę siedem razy, nie roniąc ani kropli, ma zagwarantowane szczęście w miłości.

Podobnych opowieści ludowych jest wiele, dlatego najlepiej będzie wybrać się tam osobiście i sprawdzić, co tak naprawdę kryje w sobie Kaplica św. Anny. 

 

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w okolicy jest cała masa, gdzie możesz spokojnie pospacerować, uprawiać różne sporty i odpocząć na łonie natury. 

Zarezerwuj nasz pakiet Chwila relaksu w Karkonoszach - TUTAJ lub skontaktuj się z naszym Działem Rezerwacji 75 619 98 00 oraz mailowo rezerwacja@lakehill.pl.

Wybierz nasze przestronne i niezależne apartamenty, by móc samemu rozplanować swój urlop, niczym się nie przejmować i odpoczywać po swojemu. 

 

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij